"hiçlik hakkında konuşmaya bayılırım. hakkında bildiğim tek şey bu." -luther
The Witcher
Devam Ediyor
9.5 260 kişi Puan Ver

The Witcher dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Witcher

The Witcher, ‘The Continent’ olarak bilinen ve hikayenin geçtiği bölgede Geralt ve yoldaşlarının ‘iyi ve kötü’ arasında yaşanan mücadelelere dahil olmasını konu alıyor. Bir ‘canavar avcısı’ olan Geralt, yaşadığı maceralar süresince bazı insanların en ölümcül canavarlardan çok daha vahşi ve tehlikeli olduğunu fark ediyor. The Witcher dizisi ise hem video oyunlarından hem de romanlardan aşina olduğumuz üçlü Geralt, Yennefer ve Ciri’nin bir araya gelerek bir maceraya atılmasını konu alacak.

The Witcher dizisinde ünlü canavar avcısı Rivialı Geralt’ı, Superman rolüyle tanıdığımız Henry Cavill canlandıracak. Canavar avlamaktan macera dolu görevlere kadar bir ‘fantezi karakteri’nin tüm özelliklerini doruklarda yaşayan Geralt, geçirdiği mutasyondan dolayı beyaz bir saça sahip. Cavill’in, The Witcher’ın dizi uyarlamasının gündeme gelişinden itibaren Rivialı Geralt rolüne talip olduğu biliniyor. Dizinin kadrosundaki diğer isimlerden Anya Chalotra, çekici ve tehlikeli bir büyücü olan Yennefer’ı canlandıracak. Evrenin oldukça önemli bir diğer karakteri Ciri’ye ise genç oyuncu Freya Allan hayat verecek.
Hikayenin devamını oku
The Witcher Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...